LAWETA-KIELCE.PL

LAWETA KIELCE I OKOLICE 24H

blog

ZADZWOŃ TERAZ
+48 509 950 053

Sprowadzenie samochodu z zagranicy co trzeba wiedzieć?

Wiele osób decyduje się na zakup auta w innym kraju niż Polska. Wynika to przede wszystkim z dużej atrakcyjności rynku motoryzacyjnego w krajach zachodnich, a także tego, że większość osób szuka porządnego auta a niskiej cenie. W krajach takich jak Anglia, Holandia, Francja czy Niemcy można kupić fajny samochód w rewelacyjnych pieniądzach. Stąd też zainteresowanie sprowadzaniem aut z zagranicy jest bardzo duże.

 

Firma świadcząca usługi lawetą w Kielcach oferuje bardzo ciekawą opcję jaką jest transport pojazdów z innych krajów do Polski. Usługa ta pozwala zatem bezpiecznie i sprawnie sprowadzić zakupione auto do kraju. Warto jednak wspomnieć, że taka usługa znajduje zastosowanie także w innych sytuacjach. Otóż osoby podróżujące w celach turystycznych, biznesowych czy innych autem i poruszające się po terenie innych krajów europejskich mogą czasami paść ofiarą wypadku lub może napotkać ich na drodze pewna awaria auta. W takich momentach niezbędne okazuje się być bezpiecznie przetransportowanie samochodu do Polski. W tym celu należy właśnie zwrócić się po pomoc do profesjonalnej firmy lawetującej.

 

 

czytaj więcej »

Holowanie auta do konkretnego miejsca warunki i szczegóły

Wypadki samochodowe czy też różnego rodzaju awarie powodują, iż samochody mogą zostać unieruchomione nawet na środku drogi. Usterki czy też uszkodzenia mające wiele przyczyn są najczęściej powodem do tego, że auto nie może ruszyć w dalszą drogę. Zabraniają tego przepisy, a często jest to także efekt uszkodzeń technicznych. W takich chwilach niezbędne jest zamówienie na miejsce zdarzenia lawety wraz z pracownikami, którzy zajmą się przetransportowaniem auta w bezpieczne miejsce. Firma świadcząca usługi lawetą w Kielcach oferuje taką opcję, a dodatkowo nie ogranicza ona zasięgu swojego działania do samych Kielc. Na pomoc mogą zatem liczyć także mieszkańcy okolicy i kierowcy poruszający się po drogach całego regionu.

 

Jak można zamówić lawetę i holowanie pojazdu?

 

 

czytaj więcej »

Do baku zostało zatankowane nieodpowiednie paliwo?

Co należy zrobić w tak patowej sytuacji? Informacje i porady?

 

Roztargnienie, zapominalstwo lub po prostu przeoczenie – to są właśnie najczęściej spotykane powody, przez które do baku samochodowego zostaje zatankowane nieodpowiednie paliwo. Kierowcy pojazdów uświadomiwszy sobie popełnienie takiego błędu nierzadko popadają w wielki niepokój. I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż zbyt długi czas obecności złego paliwa w baku może skutkować uszkodzeniem pewnych elementów silnika czy też innych układów. Wiele osób stara się na własną rękę usunąć paliwo i w jego miejsce wlać odpowiednie. Inni natomiast sięgają po pomoc oferowaną przez firmy takie jak laweta Kielce. Które rozwiązanie jest lepsze? O tym poniżej.

 

Czy warto działać na własną rękę?

 

 

czytaj więcej »

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
4 + 2

DOCIERAMY NA MIEJSCE BŁYSKAWICZNIE!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY