LAWETA-KIELCE.PL

LAWETA KIELCE I OKOLICE 24H

blog

ZADZWOŃ TERAZ
+48 509 950 053

Sprowadzenie samochodu z zagranicy co trzeba wiedzieć?

Wiele osób decyduje się na zakup auta w innym kraju niż Polska. Wynika to przede wszystkim z dużej atrakcyjności rynku motoryzacyjnego w krajach zachodnich, a także tego, że większość osób szuka porządnego auta a niskiej cenie. W krajach takich jak Anglia, Holandia, Francja czy Niemcy można kupić fajny samochód w rewelacyjnych pieniądzach. Stąd też zainteresowanie sprowadzaniem aut z zagranicy jest bardzo duże.

 

Firma świadcząca usługi lawetą w Kielcach oferuje bardzo ciekawą opcję jaką jest transport pojazdów z innych krajów do Polski. Usługa ta pozwala zatem bezpiecznie i sprawnie sprowadzić zakupione auto do kraju. Warto jednak wspomnieć, że taka usługa znajduje zastosowanie także w innych sytuacjach. Otóż osoby podróżujące w celach turystycznych, biznesowych czy innych autem i poruszające się po terenie innych krajów europejskich mogą czasami paść ofiarą wypadku lub może napotkać ich na drodze pewna awaria auta. W takich momentach niezbędne okazuje się być bezpiecznie przetransportowanie samochodu do Polski. W tym celu należy właśnie zwrócić się po pomoc do profesjonalnej firmy lawetującej.

 

Transport pojazdu do kraju – jak to wygląda w praktyce?

 

Przewóz samochodu na lawecie do Polski z innego kraju to nie lada wyzwanie wymagające posiadania nie tylko sporego doświadczenia, ale i wiedzy. Niezbędny jest oczywiście także specjalistyczny sprzęt za pomocą, którego można bezpiecznie przetransportować auto. Chodzi tu głównie o lawetę, która jest wyposażeniem praktycznie wszystkich firm oferujących naprawy na drodze oraz holowanie pojazdów. Jednak jedynie najlepsze firmy takie jak ta, która oferuje usługi lawetą w Kielcach gwarantuje komfort i wygodę podczas każdego etapu współpracy. Zgłaszając do firmy chęć skorzystania z usługi transportowej należy wykonać zaledwie jeden telefon. Zawsze należy przekazać pracownikom niezbędne informacje takie jak miejsce i czas odbioru auta, a także lokalizację i cel jego przewozu. I tak naprawdę to wszystko, gdyż resztą zajmują się profesjonaliści.

 

 

powrót do bloga »

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
9 + 9

LAWETA KIELCE - ZESPÓŁ DOŚWIADCZONYCH EKSPERTÓW

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY