LAWETA-KIELCE.PL

LAWETA KIELCE I OKOLICE 24H

FAQ

ZADZWOŃ TERAZ
+48 509 950 053

nasza lista faq

lista najczęściej zadawanych pytań

Zabrakło mi paliwa w baku. Czy możecie dowieźć mi paliwo poza Kielce?

Tak, dla nas nie jest to żaden kłopot. Z chęcią dowieziemy Ci odpowiednie dla Twojego auta paliwo bez względu na Twoje położenie. Każdego dnia działamy zarówno na terenie Kielc jak i w całej okolicy. Stąd też możemy dostarczyć zamówione przez Ciebie paliwo do konkretnego miejsca poza granicami miasta. Nie ma dla nas znaczenia czy jest to miasteczko, wieś czy też środek drogi.

Czy mogę zlecić Wam odholowanie samochodu do wybranego warsztatu?

 Oczywiście, że tak. Zajmujemy się holowaniem pojazdów od lat, dlatego naszym celem jest zaspokojenie potrzeb i wymagań klientów. Holowane przez nas auto możemy odstawić w wybrane przez Ciebie miejsce na terenie Kielc, a także w całej okolicy. Musisz jedynie przekazać informację na temat lokalizacji warsztatu pracownikowi, który zajmuje się holowaniem Twojego auta.

Ile zapłacę za transport auta za granicę?

Oferowane przez nas ceny są bardzo atrakcyjne i przystępne na każdą kieszeń. Stąd też cena transportu samochodu do zagranicznego kraju nie jest wygórowana. Finalny koszt zależy jednak od kilku czynników, a są to długość trasy, dodatkowe usługi czy też niezbędne do dopełnienia formalności. Ostateczna cena jest jednak zawsze zadowalająca i konkurencyjna.

Jakie drobne naprawy wykonujecie na drodze?

Wśród wykonywanych przez naszych specjalistów drobnych napraw znaleźć można pomoc przy zmianie lub naprawie kół, ładowanie akumulatorów, wymianę żarówek czy też wiele innych. Zajmujemy się usuwaniem różnych usterek i awarii, a o wszystkim dowiesz się kontaktując się z naszą firmą. Wszystkie wykonywane przez nas na środku drogi naprawy to gwarancja sukcesu i sprawnego auta.

Chcę sprowadzić samochód z zagranicy. Czy mogę zlecić Wam takie zadanie?

Oczywiście, że tak. Nasza firma zajmuje się transportowaniem pojazdów na terenie kraju i zagranicą. Z tego powodu bez problemu możesz zlecić nam przetransportowanie Twojego auta z zagranicznego kraju do Polski. Wystarczy, że wykonasz jeden telefon, a poznasz więcej szczegółów oraz przekażesz nam niezbędne do nawiązania współpracy informacje na temat trasy, terminu czy też Twoich wymagań.

Jak długo muszę czekać na dojazd zamówionej lawety na miejsce?

Po otrzymaniu zgłoszenia od razu wyślemy na miejsce naszego pracownika wraz z lawetą. Czas oczekiwania jest jednak zależny od natężenia ruchu na trasie, odległości miejsca zdarzenia od naszej firmy czy też dostępności naszych pracowników i sprzętu. Zawsze staramy się jednak dotrzeć na miejsce najszybciej jak to możliwe. Stąd też zazwyczaj już po kilkunastu minutach docieramy pod wskazany adres.

Jak mogę zamówić szybko lawetę do odholowania samochodu z miejsca wypadku?

Najszybszą drogą kontaktu jest oczywiście wykonanie telefonu do naszej firmy. Po nawiązaniu kontaktu z naszym pracownikiem musisz przedstawić jedynie szczegóły dotyczące stanu pojazdu, a także jego położenia. Po otrzymaniu takich informacji wysyłamy pod wskazany adres naszą ekipę wraz z lawetą.

Problem z uruchomieniem auta – co zrobić by móc ruszyć w trasę i nie uszkodzić pojazdu?

Jeśli zauważyłeś, ze Twój samochód nie chce odpalić, a kilkukrotne próby uruchomienia pojazdu kończą się fiaskiem to koniecznie zgłoś się do nas. Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce wysyłamy naszego fachowca, który już po chwili zdiagnozuje właściwie problem i przejdzie do jego eliminowania. Samodzielne próby uruchomienia samochodu mogą uszkodzić silnik lub inne elementy pojazdu, dlatego lepiej od razu zwrócić się do nas.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
0 + 0

masz jakieś sugestie do faq? napisz do nas

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY