LAWETA-KIELCE.PL

LAWETA KIELCE I OKOLICE 24H

Firma

ZADZWOŃ TERAZ
+48 535 366 266

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Usługi holowania – warto zapamiętać!

Nasza firma od lat świadczy usługi lawetą , a na co dzień działamy także w całym regionie. Wypadki drogowe, różne usterki, kolizje czy awarie – to wszystko dotyka każdego dnia kierowców poruszających się po polskich drogach. Ze względu na duże zapotrzebowanie na szybką i skuteczną pomoc pragniemy zaoferować wszystkich właścicielom pojazdów czy też ich kierowcom swoje usługi. Naszym atutem jest duże doświadczenie, zdobyta w ciągu wielu lat wiedza, a także wysokie kwalifikacje i umiejętności.

 

Co oferuje nasza firma?

 

 

 

skontaktuj się »

Wśród oferowanych przez nas usług znaleźć można nie tylko lawetowanie na terenie, ale także wiele innych ciekawych propozycji. Największym zainteresowaniem cieszą się:

 

  • pomoc w usuwaniu usterek i awarii na drodze
  • dowóz paliwa w wybrane przez klienta miejsce
  • awaryjne uruchamianie pojazdów
  • wymiana kół i opon na drodze
  • transport pojazdów
  • holowanie pojazdów

 

W swojej ofercie umieściliśmy usługi, które zawsze świadczymy z wielkim zaangażowaniem i precyzją. Dla nas najważniejsze jest bowiem zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów.

 

Zalety naszej firmy korzyści z podjęcia z nami współpracy

 

 

Głównym celem działania naszej firmy jest niesienie pomocy wszystkim kierowcom, którzy znajdą się w potrzebie na drodze. Dla nas nie ma znaczenia czy pojazd znajduje się w centrum czy też poza granicami miasta. Działamy prężnie w całym regionie niosąc skuteczną i szybką pomoc wszystkim kierowcom, którzy poproszą nas o wykonanie danych usług. Zaletą naszej firmy jest bez wątpienia duże doświadczenie, profesjonalizm, spore umiejętności i wiedza. W firmie zatrudniamy jedynie najlepszych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Swoje usługi lawetą jak też pozostałe usługi znajdujące się w ofercie świadczymy kompleksowo i na najwyższym poziomie. Swoim klientom gwarantujemy zawsze przyjemną współpracę, wyeliminowanie problemu, a także sprawne i profesjonalne podejście do tematu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
5 + 9

DOCIERAMY NA MIEJSCE BŁYSKAWICZNIE!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY