LAWETA-KIELCE.PL

LAWETA KIELCE I OKOLICE 24H

Zmiana koła

ZADZWOŃ TERAZ
+48 509 950 053

Zmiana koła

POMOC Drogowa W KIELCACH

Każdego dnia na drogach całego kraju dochodzi do pewnych usterek pojazdów. Niektóre są wynikiem kolizji, a inne tak jak kłopoty z kołami mogą pojawić się wskutek nieprzewidzianych sytuacji. Otóż przebita ostrym przedmiotem znajdującym się na drodze opona czy też wykrzywiona felga i spadające w kole ciśnienie to sytuacje, które spotykane są przez nas dość często. Z tego względu pragniemy zapewnić kierowcom bezpieczeństwo i profesjonalną pomoc, dlatego też oferujemy im usługę jaką jest zmiana koła w Kielcach. Nasza praca polega na usuwaniu skutków uszkodzenia opony lub koła, a także wymianie koła i zagwarantowaniu kierowcom bezpiecznych warunków dalszej jazdy.

 

Pomoc przy zmianie koła – czyli nasza usługa w praktyce

 

Do naszej firmy każdego dnia zgłaszają się kierowcy, którzy napotkali na problem z oponą lub kołem samochodowym.

 

 

skontaktuj się »

Przyczyn takich usterek może być wiele, a uszkodzona opona uniemożliwia zawsze dalsze poruszanie się autem. Z tego względu w swojej ofercie umieściliśmy ciekawą usługę jaką jest właśnie pomoc w zmianie lub naprawie koła. Takie czynności z powodzeniem możemy wykonać na środku drogi, dlatego kierowca nie musi martwić się o przetransportowanie pojazdu do warsztatu. Po otrzymaniu zgłoszenia od klienta wysyłamy na miejsce jednego z naszych fachowców, który wyposażony jest w niezbędne narzędzia pozwalające na sprawne pozbycie się całego problemu. Na co dzień świadczymy usługi lawetą w Kielcach, dlatego doskonale znamy drogi całego regionu. Stąd też zawsze docieramy na miejsce szybko i sprawnie przystępujemy do wykonywania niezbędnych czynności.

 

 

Laweta Kielce więcej informacji na temat usługi zmiany koła

 

 

Już jeden telefon wystarczy by klient mógł wezwać w dowolne miejsce na drodze naszą pomoc. Po otrzymaniu takiego zgłoszenia wysyłamy na miejsce wykwalifikowanego fachowca, który po dotarciu pod wskazany adres wymienia zepsute koło na nowe. W razie potrzeby może on wykonać także niezbędne naprawy co ma na celu zapewnienie kierowcy komfortu i bezpieczeństwa.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
1 + 3

auto pomoc 24/h w dobrej cenie

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY