LAWETA-KIELCE.PL

LAWETA KIELCE I OKOLICE 24H

blog

ZADZWOŃ TERAZ
+48 509 950 053

Holowanie auta do konkretnego miejsca warunki i szczegóły

Wypadki samochodowe czy też różnego rodzaju awarie powodują, iż samochody mogą zostać unieruchomione nawet na środku drogi. Usterki czy też uszkodzenia mające wiele przyczyn są najczęściej powodem do tego, że auto nie może ruszyć w dalszą drogę. Zabraniają tego przepisy, a często jest to także efekt uszkodzeń technicznych. W takich chwilach niezbędne jest zamówienie na miejsce zdarzenia lawety wraz z pracownikami, którzy zajmą się przetransportowaniem auta w bezpieczne miejsce. Firma świadcząca usługi lawetą w Kielcach oferuje taką opcję, a dodatkowo nie ogranicza ona zasięgu swojego działania do samych Kielc. Na pomoc mogą zatem liczyć także mieszkańcy okolicy i kierowcy poruszający się po drogach całego regionu.

 

Jak można zamówić lawetę i holowanie pojazdu?

 

Firmy takie jak Laweta Kielce oferują swoim klientom profesjonalną i skuteczną pomoc w zakresie holowania pojazdów. Dotyczy to wszystkich modeli samochodów, a także innych pojazdów, które z konkretnych powodów nie mogą dalej poruszać się po drodze. W chwili, gdy auto odmawia posłuszeństwa wystarczy wykonać jeden telefon do firmy holującej. W efekcie już po chwili na miejsce zdarzenia docierają fachowcy wraz z lawetą. Sprawnie i szybko ładują oni uszkodzony pojazd na lawetę, a następnie bezpiecznie transportują go do miejsca wybranego przez klienta.

 

Gdzie można odholować pojazd?

 

Chcąc zlecić odholowanie samochodu lub innego pojazdu z miejsca wypadku lub innego zdarzenia wystarczy nawiązać kontakt z profesjonalną firmą. Jeżeli sytuacja zdarzy się w okolicy Kielc nie ma żadnego problemu, gdyż nad bezpieczeństwem i komfortem kierowców czuwa firma oferująca usługi lawetą w Kielcach. Co ważne firma oferuje odholowanie pojazdu w dowolne miejsce co oznacza, że to klient decyduje sam, gdzie samochód ma zostać przetransportowany. Może to być zarówno wybrany warsztat mechaniczny jak też miejsce zamieszkania czy jakakolwiek lokalizacja. W przypadku braku pomysłu na miejsce odholowania pojazdu firma może zaoferować swoją propozycję w postaci zaprzyjaźnionego warsztatu mechanicznego.

 

 

powrót do bloga »

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
9 + 3

LAWETA KIELCE - ZESPÓŁ DOŚWIADCZONYCH EKSPERTÓW

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY