LAWETA-KIELCE.PL

LAWETA KIELCE I OKOLICE 24H

Holowanie samochodów

ZADZWOŃ TERAZ
+48 509 950 053

Holowanie samochodów

POMOCY i holowanie samochodów W KIELCACH

Nasza firma od długiego czasu świadczy usługi lawetą w Kielcach, a także okolicy. Każdy dzień pracy przynosi nam nowe wyzwania i doświadczenia. Codziennie bowiem na okolicznych drogach dochodzi do różnego rodzaju kolizji i wypadków w efekcie czego niezbędne okazuje się być holowanie pojazdów. Dzięki temu, że posiadamy w tym zakresie spore doświadczenie jesteśmy w stanie oferować naszym klientom profesjonalne podejście do tematu i sprawne wykonanie całej usługi.

 

Jak dokładnie wygląda usługa holowania pojazdów?

 

Oferowana przez nas usługa holowania pojazdów skierowana jest do wszystkich kierowców, którzy znaleźli się w potrzebie odstawienia w bezpieczne miejsce uszkodzonego samochodu.

 

 

 

skontaktuj się »

Powodem takiej sytuacji może być wiele zdarzeń, a do najczęstszych należą oczywiście wypadki, kolizje i nagłe awarie. Dla nas nie ma znaczenia jakie są przyczyny, dlatego zawsze jesteśmy gotowi do niesienia szybkiej pomocy. Po odebraniu od klienta zgłoszenia przystępujemy sprawnie do działania. Istotne dla nas informacje to miejsce zdarzenia, rodzaj usterki oraz oczekiwania klienta. Po zapoznaniu się ze szczegółami przechodzimy do wykonania swojej pracy co oznacza, że wysyłamy na miejsce jednego lub kilku z naszych pracowników oraz lawetę. Ze względu na to, że od lat wykonujemy holowanie samochodów w Kielcach i okolicy zawsze możemy zagwarantować bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanej przez nas pracy. Cały proces holowania jest bezpieczny i przebiega niezwykle sprawnie.

 

 

Gdzie możemy odholować jak wezwać pomoc?

 

 

Załadowane na lawetę auto przewozimy w wybrane przez klienta miejsce. Może to być tak naprawdę każda lokalizacja, gdyż dla nas nie ma to najmniejszego znaczenia. Na życzenie klienta holujemy auto do wybranego warsztatu czy też ostawiamy pojazd do miejsca zamieszkania klienta. W przypadku, gdy właściciel pojazdu nie ma pojęcia co zrobić z uszkodzonym samochodem oferujemy swoją pomoc w postaci odholowania auta do zaprzyjaźnionego warsztatu. Zawsze spełniamy życzenia i wymagania naszych klientów, a do każdego zlecenia podchodźmy w sposób indywidualny.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
8 + 7

Holowanie uszkodzonych pojazdów

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY